A NÉPMESE NAPJA

Utolsó frissítés: 2007. október 01. hétfő Írta: Kiss Márta

NÉPMESE NAPJA

Benedek Elek születésnapja (szeptember 30.)

A Népmese Napját a tavalyi nagysikerű programhoz hasonlóan idén is megünnepeljük szeptember 29-én, szombaton délelőtt 9-től 12 óráig.

Meghallgatjuk egymás legkedvesebb meséit, érdekes rejtvényekkel, játékos feladatokkal emlékezünk meg mesemondóinkról, mesegyűjtőinkről.

Ezen a délelőttön minden gyerek, aki megfordul nálunk, készíthet egy �kincses tarisznyát� magának, amibe beleteheti a mi legkedvesebb népmesénket, melyet ajándékba adunk mindenkinek.

A résztvevőknek egy kis meglepetéssel is kedveskedünk.

Szeretettel várunk téged is!