A MEDIÁTOR 1. SUZIE ÉS A SZERELMES KÍSÉRTET

Utolsó frissítés: 2007. április 09. hétfő Írta: zsanber

JENNY CARROLL

A MEDIÁTOR 1. SUZIE ÉS A SZERELMES KÍSÉRTET

Suzannah éppen most tett meg néhány ezer kilométert New Yorkból Kaliforniába csak azért, hogy egy rakás lökött fiúval (a mostohatestvéreivel) lakjon egy fedél alatt. Még ki sem pakolt, az anyját máris megríkatta, ráadásul egy kísértet ücsörög a hálószobájában. Szó se róla, Jesse igen vonzó kísértet, de a lényeg nem ez. Az élet az elmúlt tizenhat évben nem volt egyszerű. Hát persze, hogy nem, mert Suzannah mediátor - ő foglalkozik azokkal, akik a talpukat feldobván egy kis khm... "felfordulást" hagynak maguk után. Heatherrel, a feldúlt kísértetlánnyal ellentétben, aki Suzannah új középiskolájában kísért...