A MEDIÁTOR 2. "MONDD MEG A VÖRÖSNEK!"

Kategória: Szépirodalom
Utolsó frissítés: 2007. április 09. hétfő Írta: zsanber

170831f.gifMEG CABOT

A MEDIÁTOR 2. "MONDD MEG A VÖRÖSNEK!"

"Márpedig kísértetek nem léteznek." Tudományos berkekben legalábbis ez a nézet. Suzannah Simon, a másodéves középiskolás is szeretné ezt hinni. Még csupán két hete él a napfényes Kaliforniában, s máris medencés bulik és új barátok forgószele ragadja magával. Na és az új mostohabátyjai! Ráadásul a hajának is jót tesz a tengeri levegő! Egyszóval minden mesés. Aztán megjelenik egy halott nő kísértete az ágyánál, és sírva arra kéri Suzie-t, találja meg a Vöröst, és közölje vele, nem ő tehet az asszony haláláról. Egy gyilkos felkutatása nem könnyű feladat, különösen azért nem, mert a nyomok Tad Beaumont apjához vezetnek. Tad pedig az iskola legmenőbb sráca... ráadásul vele randizik Suzie.