Dargay Attila, Nepp József, Imre István: Az erdő kapitánya

Kategória: Mesekönyv
Utolsó frissítés: 2007. március 25. vasárnap Írta: Éva néni

Dargay Attila, Nepp József, Imre István: Az erdő kapitánya

Veszélyben a Kerek erdő! Az évszázad bűntényére készül Zéró, a macskaalvilág feje. Góliát, a beépített titkos ügynök bolha értesíti Elemér Ede egértizedest és Kapitányt, aki ideiglenes nyugdíjazását kéri, hogy az erdőbe költözve személyesen ellenőrizhesse az eseményeket. Ezzel kezdetét veszi a kalandok sora. Kapitány segítője lesz Dini, a denevér, és Dorka, a mackókislány is. Zéró semmilyen ármánykodástól sem riad vissza, még Kapitányt is gyanúba keveri. Vajon sikerül megmenteni az erdőt? A választ megtudhatod, ha elolvasod a könyvet. A könyv a Magyar klasszikus rajzfilmek mesetára sorozatban jelent meg. Kezdő olvasók is bátran hazavihetik!