Nógrádi Gábor - Pete Pite

Kategória: Mesekönyv
Utolsó frissítés: 2007. március 27. kedd Írta: barbi

Nógrádi Gábor: Pete Pite

Egy derűs, májusi reggelen a tizenegy és fél éves Pete Péter lába beleütközött az ágy végébe, amikor ki akarta nyújtani. "Mi a manó? - nyögött fura, mély hangon. - Éjszaka rövidebb lett az ágyam? Biztosan álmodom."
De Pite nem álmodott. Takarója alól két csúnya, szőrös láb feszült a deszkának. A fiú egyetlen éjszaka alatt felnőtté változott. Pontosan olyan lett, mint az édesapja. És mi történt az édesapjával? Nógrádi Gábor vidám, izgalmas regényében elolvashatod