Darvasi László- Trapiti, avagy a nagy tökfőzelékháború

Kategória: Mesekönyv
Utolsó frissítés: 2007. március 27. kedd

Trapiti, avagy a nagy tökfőzelékháború

Darvasi László: Trapiti, avagy a nagy tökfőzelékháború

Mi az a Trapiti? Vagy lehet, hogy ki az a Trapiti? És egyáltalán hogyan lehet tökfőzelékkel háborúzni, vagy nem is azzal háborúznak? Minderre választ kaphatsz, ha a könyvet elolvasva megismered Kavicsvár történetét és az itt élő embereket: Ühüm bácsit, a polgármestert, Minyon kapitányt, Hektor Viktort, Kuka Gerozánt és a többieket. Elég-e az ő összefogásuk a fő-fő ellenség ellen, aki mindent szürkévé és egyformává szeretne változtatni?