Cikkek

10 ok

Kategória: Friss hírek
Utolsó frissítés: 2019. szeptember 14. szombat Írta: Tengerics Éva

Gyermekversekről és verseskötetekről az Égigérőn :)

10 ok, hogy miért olvass verset a gyerekeddel

+ 60 rímes kedvenc a legjobb klasszikus és kortárs gyerekversekkel

Csak az első okot idézem az egigerokonyvek.blog.hu - ról, a többi a linkre kattintva olvasható

A versek olvasásával, memorizálásával naponta sok-sok szóval bővítheted a gyermeked szókincsét. Van annál szebb dolog ha kicsi manód Kányáditól, Nemes Nagy Ágnestől vagy Weöres Sándortól tanulja a magyar nyelvet?"

Az ajánlott kötetek többsége, és még sok remek verseskötet kölcsönözhető tőlünk. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!